در به روزرسانی سالگرد ویندوز10 موبایل،امکان عکاسی پانوراما اضافه خواهد شد

در به روزرسانی سالگرد ویندوز10 موبایل،امکان عکاسی پانوراما اضافه خواهد شد

lumia-950-xl-27-800x553.jpg

دارندگان سری 900 لومیا بسیار خوشحال هستند که مایکروسافت دوربین های فوق العاده ی آن ها را با به روزرسانی های متوالی ارتقا می دهد و توان آن ها در ثبت تصاویر بیشتر می شود.اکنون مایکروسافت با افزودن عکاسی پانوراما به ویندوز10موبایل،دوربین آن را بیش از پیش بهبود داده است.

اکنون مایکروسافت یک به روزرسانی برای کاربران حلقه فست اینسایدر ویندوز10منتشر کرده است که در آن پشتیبانی از قابلیت عکسبرداری پانوراما به دوربین ویندوز10 افزوده شده است.

wp_ss_20160719_0005-720x553.png

اگر شما از آخرین بیلد اینسایدر برروی گوشی ویندوزی خود استفاده می کنید اکنون می توانید از این قابلیت استفاده کنید.به این صورت که در اپلیکیشن دوربین با سوایپ کردن به سمت راست به حالت عکاسی پانوراما بروید و مطابق دستوراتی که بر روی صفحه نمایش ظاهر می شود عمل کنید.لازم به ذکر است قبلا برای استفاده از قابلیت پانوراما بر روی ویندوزموبایل باید از یک اپلیکیشن جداگانه استفاده می کردید،اما اکنون دیگر نیازی نیست.این قابلیت به دوربین ویندوز افزوده شده است.

اگر می خواهید بدانید با کمک پانوراما چه تصاویری می توان تهیه کرد،می توانید به این گالری که عکس های آن توسط لومیا950 تهیه شده اند سر بزنید.

شما می توانید از استور دوربین گوشی خود را به روزرسانی کنید.

نظر شما چیست؟دوربین گوشی های ویندوزی در ویندوز10موبایل چه طور است؟

منبع : mspoweruser

0

درباره نویسنده

عاشق تکنولوژی مخصوصا مایکروسافت ، دانشجوی بیمه

مطالب مرتبط

1 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.