پست ثابت:فروش محصولات و لوازم جانبی مایکروسافت با تخفیف و اطمینان وین تن

پست ثابت:فروش محصولات و لوازم جانبی مایکروسافت با تخفیف و اطمینان وین تن

1

مژده به تمامی کاربران سایت وین تن و علاقه مندان به محصولات مایکروسافت در ایران.

با یاری خداوند و همراهی شما دوستان عزیز هر روز سعی داریم سایت را ارتقا داده و رضایت شما را بیشتر جلب کنیم. در روزهای اخیر با تلاش و صحبت های فراوان تصمیم گرفتیم با یکی از بهترین و معتبرترین فروشگاه های اینترنتی “فروشگاه سی و سه پل“همکاری کنیم تا از این پس شما دوستان بتوانید به راحتی و با خیالی آسوده تمام محصولات مایکروسافت مانند: گوشی های لومیا، تبلت ها، مایکروسافت بند، قاب های محافظ و لوازم جانبی را خریداری نمایید.

untitled-2

بخش جالب این همکاری اختصاص 3 کد تخفیف برای کاربران وین تن می باشد که می توانند به ترتیب زیر از کد ها در هنگام خرید استفاده نمایند تا از طرف سایت وین تن نیز تخفیفی برای آنها اعمال شود:

  • کد تخفیف ” winten “: برای لوازم جانبي سايت
    5درصد تخفیف مشتری
  • کد تخفیف ” winten-200 ” : برای گوشی های لومیا بین 200 تا 300 هزارتومان
    5هزار تومان تخفیف
  • کد تخفیف ” winten-300 ” : برای گوشی های لومیا بالای 300 هزارتومان
    10هزار تومن تخفیف

 

همانطور که مشاهده می کنید علاوه بر محصولات ویندوزی شما می توانید در خرید لوازم جانبی نیز از کد تخفیف اختصاصی وین تن استفاده نمایید. فروشگاه سی و سه پل دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد و تایید شده است. مدیریت این فروشگاه را دوست خوبم جناب “جابر افضلی” عهده دار هستند. همچنین خرید و پرداخت وجه توسط درگاه های بانکی انجام خواهد شد و در کمترین زمان اجناس خود را در منزل تحویل خواهید گرفت.

untitled-3

دوستانی که به دنبال لوازم جانبی گوشی های لومیا هستند می توانند به راحتی تمامی لوازم مانند: شارژر، قاب های محافظ، محافظ صفحه نمایش و… را تهیه نمایند.

دقت بفرمایید در هنگام خرید محصولات کد های تخفیف را بصورت صحیح و نسبت به قیمت و نوع محصول، وارد کنید. در صورت اشتباه تخفیفی برای شما اعمال نشده و سایت وین تن نیز مسئولیتی بر عهده نخواهد گرفت.

12

11

در پست های بعدی با معرفی و بررسی قیمت محصولات در خدمت شما خواهیم بود.

با ما باشید…

 

 

11+

درباره نویسنده

مدیریت وین تن علاقه مند به دنیای ویندوز

مطالب مرتبط