کانسپت جذاب Suwin 2 برای ویندوز 10 موبایل | طراحی شده توسط یک دانش آموز ایرانی

کانسپت جذاب Suwin 2 برای ویندوز 10 موبایل | طراحی شده توسط یک دانش آموز ایرانی

picture-1_suwin-concept-2_by-orman-faghihi-mohaddes

آقای “اورمان فقیهی محدث” یکی از دانش آموزان پر ذوق ایرانی مدتی است که به طراحی کانسپت های بسیار جذاب ویندوز 10 موبایل می پردازد. مدتی پیش سری اول کانسپ Suwin را ایشان طراحی و به سایت وین تن ارسال کرده بودند که با استقبال بسیاری خوبی از سوی کاربران وین تن روبرو شد. امروز نیز آقای فقیهی محدث سری دوم این کانسپت ها را با طراحی جدید برای ما ارسال کردند که از زحمات ایشان نهایت سپاس را داریم.

در ادامه توضیحاتی از این طرح مفهومی را از زبان خود طراح مرور میکنیم:

من اورمان فقیهی محدث، دانش آموز پایه دهم هستم. طراحی اپلیکیشن‌های uwp و طراحی کانسپت انجام میدهم و به تازگی سری دوم کانسپت Suwin خودم را منتشر کرده‌ام.

قابلیت‌های در نظر گرفته شده در کانسپت Suwin 2 :

 • گروه بندی جدید برای کاشی های استارت همانند نسخه دسکتاپ
 • اجرای کامل اپلیکیشن های کلاسیک ویندوز در کانتینیوم
 • تغییر نام File Explorer به This phone و قابلیت های بیشتر آن (به زودی در کانسپتی دیگر)
 • حالت دو ستونه گروه‌ها در هنگام روتیت کردن صفحه
 • منوی همبرگری در صفحه استارت شفاف که با سوایپ کردن صفحه به سمت راست پدیدار شده و همانند منوی همبرگری منوی استارت دسکتاپ، قابلیت‌هایی همچون دسترسی سریع به تنظیمات، فولدرها، برنامه‌ها و سایر موارد را نشان میدهد.
 • حالت پنجره‌ای در ویندوز 10 موبایل به اینصورت که در هنگاه اجاری یک اپلیکیشن، دکمه “موارد بیشتر” در سمت راست Navigation bar ظاهر میشود که با زدن آن، تایتل باری همانند ویندوز 10 دسکتاپ را در بالای برنامه خواهید دید که میتوانید با Drag آن، پنجره را حرکت بدهید (در حالت عادی عرض پنجره تغییر نخواهد کرد ولی در گوشی هایی با صفحه نمایش بزرگ و در حالت روتیت میتوان اندازه آن ها را هم تغییر داد) و یا پنجره را بزرگنمایی، کوچکنمای و یا ببندید. همچینن با زدن آن دکمه، منوی باز شونده ای را مشاهده میکنید که قابلیت‌های بیشتری برای مدریت صفحه در اختیار شما قرار میدهد.

در ادامه تصاویر این طرح را مشاهده نمایید:

picture-2_suwin-concept-2_by-orman-faghihi-mohaddes picture-3_suwin-concept-2_by-orman-faghihi-mohaddes picture-4_suwin-concept-2_by-orman-faghihi-mohaddes picture-5_suwin-concept-2_by-orman-faghihi-mohaddes picture-6_suwin-concept-2_by-orman-faghihi-mohaddes

 

نظر شما چیست؟ آیا مایکروسافت می تواند این طرح های مفهومی را به واقعیت تبدیل کند؟


منبع : وین تن

3+

درباره نویسنده

مدیریت وین تن علاقه مند به دنیای ویندوز

مطالب مرتبط

2 نظر

 1. مهدی مهریاری

  منو یاد سونی میندازه.خیلی قشنگه،اما طرحهای قبلی که گوشی ویندوزی لبه خمیده داشتن قشنکتر بود.این سیستم عامل که تو این کانسپتا هست،خیلی سنکینه،یه سخت افزار خفن هم میخواد.

  0
  پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.