بازی Fastball Online برای مدت محدود رایگان شد

بازی Fastball Online برای مدت محدود رایگان شد

fastball-online-lead.jpg

بازی Fastball Online یک بازی چالش برانگیز است که در پلت فرم ویندوز شما را به رقابت آنلاین دعوت می کند. در ویندوز 10 موبایل و کامپیوتر این بازی هم اکنون دارای قیمت رایگان می باشد. اما اگر در حال حاضر این بازی را از طریق myAppFree دانلود کنید، 30.000 سکه به ارزش 1 دلار به شما تعلق خواهد گرفت که از این ستاره ها می توان برای دریافت ارتقا در بازی ، توپ های جدید ، عینک و شخصی سازی های دیگر استفاده کرد.

fastball-online-game.jpg

البته این یک مسابقه رایگان آنلاین است که شما نیاز به ثبت یک حساب کاربری در بازی دارید. هنگامی که این کار را انجام دهید یک پنجره پاپ آپ ظاهر می شود تا دریافت 30.000 ستاره رایگان را تایید کنید.

fastball-online-jump.jpg

این بازی در نگاه اول ساده به نظر میرسد اما با انجام آن متوجه خواهید شد که چندان هم ساده نیست. دقت و سرعت عمل شما شرط اول است تا بتوانید موانع را پشت سر بگذارید و در زمان مناسب پرش ها را انجام دهید. برخی سرعت گیر ها نیز تا حدودی تمرکز شما را بهم خواهد زد. بازی دارای سه حالت مختلف است که حتی می توانید بصورت جهانی و با دوستان خو نیز مسابقه دهید.

fastball-online-features.jpg

حتما این بازی مدت طولانی شما را سرگرم خواهد کرد و در پلت فرم ویندوز 10 لذت بیشتری خواهد داشت. بهتر است هرچه سریع تر این بازی را نصب کرده و زودتر 30.000 ستاره رایگان را دریافت کنید.

qr-fastball-online.jpg


منبع: windowscentral

0

درباره نویسنده

مدیریت وین تن علاقه مند به دنیای ویندوز

مطالب مرتبط

1 نظر

  1. سهیل

    سلام.من سهیل ارمان خواه هستم .نویسنده ای تی.برای دیدن رزومه کاری من میتونین از گوگل استفاده کنید.مایلم با سایت شما همکاری کنم.لطفا با من تماس بگیرید.
    tlgrm.me/armankhah

    0
    پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.