احتمالا بیلد ۱۵۰۰۳ نسخه بعدی ویندوز ۱۰ برای اینسایدرها خواهد بود

احتمالا بیلد ۱۵۰۰۳ نسخه بعدی ویندوز ۱۰ برای اینسایدرها خواهد بود

ارسال به دوستان

همانطور که مطلع هستید اخیرا تیم اینسایدر مایکروسافت در تعطیلات کریسمس و استراحت بودند. اما ظاهرا به سر کار خود بازگشته اند و استارت کار را در سال جدید میلادی زده اند. با این حال فعلا از بیلد جدید خبری نیست اما…

بر اساس گزارشات جدید که در دسترس قرار گرفته است، احتمالا بیلد بعدی ویندوز ۱۰ با شماره ۱۵۰۰۳ برای اینسایدر ها منتشر می شود. طبق معمول این نسخه نیز برای هر دو دستگاه موبایل و پی سی منتشر خواهد شد و با یک دقت می توان جهش بزرگی را در بیلدهای ویندوز ۱۰ مشاهده کرد. آخرین بیلد پیش نمایش با شماره ۱۴۹۸۶ بود که در تاریخ ۷ دسامبر توسط مایکروسافت منتشر شد و پس از آن تا کنون بیلد جدیدی را شاهد نبودیم.

tww.jpg

 

در جریان باشید که اسکرین شات بالا یک تصویر واقعی نیست.

با توجه به خبرهای گذشته احتمال می دهیم بیلد ۱۵۰۰۳ با ویژگی های جدید و بهبودهای چشمگیری همراه باشد. دو هفته پیش در حالی که تیم اینسایدر در استراحت به سر می بردند فایل های یک بیلد با شماره ۱۴۹۹۷ برای کامپیوترها به بیرون درز کرد. در این بیلد شاهد تغییراتی در مایکروسافت اج و غیره بودیم. همچنین قرار است در بیلد جدید قابلیت Lower Blue Light یا همان کاهش نور آبی در طول شب فعال شود تا شما راحت تر و دور از هرگونه آسیب صفحه نمایش گوشی خود را ببینید.

بنابراین ما هم منتظر هستیم تا ببینیم آیا ویژگی های جدید به بیلد ۱۵۰۰۳ افزوده خواهد شد یا خیر. البته مدیر تیم اینسایدر مایکروسافت ، خانم دونا سرکار اعلام کرده است که امروز یعنی سه شنبه و فردا یعنی چهارشنبه منتظر بیلد جدید نباشید. پس احتمال دارد بیلد بعدی روز پنجشنبه یا هفته آینده در دسترس قرار بگیرد.

لازم به ذکر است که آپدیت بزرگ Creators نیز قرار است در آپریل ۲۰۱۷ با نسخه ۱۷۰۴ برای دستگاه های ویندوز ۱۰ منتشر شود که قطعا شاهد یک بروزرسانی بزرگ با قابلیت های جدید خواهیم بود. 


منبع: windowslatest

1+
ارسال به دوستان

درباره نویسنده

مهدی نصیری

مدیریت وین تن علاقه مند به دنیای ویندوز

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.