احتمالا بیلد 15003 نسخه بعدی ویندوز 10 برای اینسایدرها خواهد بود

احتمالا بیلد 15003 نسخه بعدی ویندوز 10 برای اینسایدرها خواهد بود

همانطور که مطلع هستید اخیرا تیم اینسایدر مایکروسافت در تعطیلات کریسمس و استراحت بودند. اما ظاهرا به سر کار خود بازگشته اند و استارت کار را در سال جدید میلادی زده اند. با این حال فعلا از بیلد جدید خبری نیست اما…

بر اساس گزارشات جدید که در دسترس قرار گرفته است، احتمالا بیلد بعدی ویندوز 10 با شماره 15003 برای اینسایدر ها منتشر می شود. طبق معمول این نسخه نیز برای هر دو دستگاه موبایل و پی سی منتشر خواهد شد و با یک دقت می توان جهش بزرگی را در بیلدهای ویندوز 10 مشاهده کرد. آخرین بیلد پیش نمایش با شماره 14986 بود که در تاریخ 7 دسامبر توسط مایکروسافت منتشر شد و پس از آن تا کنون بیلد جدیدی را شاهد نبودیم.

tww.jpg

 

در جریان باشید که اسکرین شات بالا یک تصویر واقعی نیست.

با توجه به خبرهای گذشته احتمال می دهیم بیلد 15003 با ویژگی های جدید و بهبودهای چشمگیری همراه باشد. دو هفته پیش در حالی که تیم اینسایدر در استراحت به سر می بردند فایل های یک بیلد با شماره 14997 برای کامپیوترها به بیرون درز کرد. در این بیلد شاهد تغییراتی در مایکروسافت اج و غیره بودیم. همچنین قرار است در بیلد جدید قابلیت Lower Blue Light یا همان کاهش نور آبی در طول شب فعال شود تا شما راحت تر و دور از هرگونه آسیب صفحه نمایش گوشی خود را ببینید.

بنابراین ما هم منتظر هستیم تا ببینیم آیا ویژگی های جدید به بیلد 15003 افزوده خواهد شد یا خیر. البته مدیر تیم اینسایدر مایکروسافت ، خانم دونا سرکار اعلام کرده است که امروز یعنی سه شنبه و فردا یعنی چهارشنبه منتظر بیلد جدید نباشید. پس احتمال دارد بیلد بعدی روز پنجشنبه یا هفته آینده در دسترس قرار بگیرد.

لازم به ذکر است که آپدیت بزرگ Creators نیز قرار است در آپریل 2017 با نسخه 1704 برای دستگاه های ویندوز 10 منتشر شود که قطعا شاهد یک بروزرسانی بزرگ با قابلیت های جدید خواهیم بود. 


منبع: windowslatest

1+

درباره نویسنده

مدیریت وین تن علاقه مند به دنیای ویندوز

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.