لیست اخیر آپدیت مهم ترین اپلیکیشن های ویندوز 10 و ویندوز10موبایل

لیست اخیر آپدیت مهم ترین اپلیکیشن های ویندوز 10 و ویندوز10موبایل

vls_7466.0.jpg

امروز هم مثل روزهای گذشته تعدادی از برنامه های ویندوز 10 آپدیت شدند که تصمیم گرفتیم مهم ترین برنامه ها را به همراه تغییرات در یک پست معرفی کنیم.

اپلیکیشن یونیورسال Viber آپدیت شد:

امروز وایبر برنامه یونیورسال خود را در ویندوز 10 و ویندوز 10 موبایل بطور همزمان آپدیت کرد. در آپدیت جدید این مسنجر محبوب به نسخه 6.5.2 ارتقا یافته است که طبق گزارشات این برنامه در استور تغییرات جدیدی در آن مشاهده نمی شود. پس می توان گفت این بروزرسانی فقط در جهت رفع باگ و بهبود برنامه منتشر شده است. از اینجا می توانید آخرین نسخه این برنامه را دریافت کنید.

اپلیکیشن Feedback Hub برای اینسایدرهای حلقه Production بروز شد:

مایکروسافت امروز یک آپدیت کوچک برای برنامه Feedback Hub منتشر کرد. این آپدیت برای کاربران حلقه Production منتشر شده است که تغییرات جدیدی در آن وجود ندارد. از اینجا می توانید آخرین نسخه این برنامه را دریافت کنید.

اپلیکیشن VLC با رفع بسیاری از مشکلات آپدیت شد:

حتما با پلیر معروف و قدرتمند VLC آشنا هستید. مدت کمی نیست که این برنامه برای دستگاه های ویندوزی نیز منتشر شده و امکانات بسیار خوبی را در اختیار کاربران قرار داده است. این برنامه هم امروز آپدیت بزرگی دریافت کرد بطوری که بسیاری از باگ ها و مشکلات برنامه در این نسخه رفع شده است. نسخه جدید این برنامه با شماره 2.3.0.0 در استور منتشر شده است. آخرین نسخه VLC پلیر را از این لینک دریافت کنید.

برنامه OneDrive برای اینسایدرهای حلقه Fast آپدیت شد:

مایکروسافت امروز یک بروزرسانی برای اپلیکیشن فضای ابری خود منتشر کرد. این بروزرسانی مختص کاربران حلقه سریع می باشد و ویژگی های جدیدی به آن اضافه نشده است. هم اکنون می توانید آخرین نسخه OneDrive را از این لینک دریافت کنید.

اپلیکیشن Dropbox آپدیت شد:

یکی از آپدیت های امروز استور به اپلیکیشن Dropbox اختصاص دارد که این برنامه نیز ظاهرا با تغییرات جدیدی همراه نیست و فقط برای رفع مشکلات منتشر شده است. از این لینک می توانید آخرین نسخه این برنامه را دریافت کنید.


منبع: وین تن

 

1+

درباره نویسنده

مدیریت وین تن علاقه مند به دنیای ویندوز

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.