ویدئو:مایکروسافت چند ویدئو جدید در رابطه با ساخت سرفس استدیو منتشر کرد

ویدئو:مایکروسافت چند ویدئو جدید در رابطه با ساخت سرفس استدیو منتشر کرد

AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان

مایکروسافت چند ویدئو در رابطه با ایده ساخت Surface Studio منتشر کرد.در ادامه شما میتوانید نظر کسانی که در ساخت این محصول استثنایی تلاش کردند رو ببینید و بشنوید.

همه ما می دانیم در این سیاره نزدیک شدن به چیزهایی که دوست داریم یکی از بهترین احساسات است.به همین دلیل سرفس استودیو  به همراه سرفس دایال و صفحه نمایش و لولا های آن  به طرز شگفت انگیزی طراحی شده تا به شما اجازه دهد به کتابها و طرحها و مکالمات و خلاقیاتتان نزدیک باشید.

یک چیز خیلی کوچک تفاوت بزرگی رو میسازه و به همین دلیل است که سرفس استودیو با احتیاط با سبکی شبیه به ابعاد واقعی طراحی شده تا هر پروژه یا سند یا تصویر را در راه بزرگ زندگی شما بیاورد. به هر حال شما یک نقاش یا یک معمار میتوانید پروژه های خود را تا آخرین جزئیات به صورت یک زندگی واقعی ترسیم کنید.

Surface Studio’s zero-gravity یک مجموعه جدا از هر دسکتاپی بر روی این سیاره است. دلایل ساخت ما پیشگام در ایجاد خلاقیت در طرحی هندسه و مکانیک و امکانات خلاقانه است.

سرفس استودیو به صورت ماهرانه مهندسی شده تا بطور بی سابقه ای فرایند خلاقیت را نرم تر و صافتر و آسانتر از قبل کند.

سرفس دایال به شما اجازه میدهد تا با یک ابزار فیزیکی با دنیای تکنولوژی تعامل داشته باشیم که هرگز همچین وسیله در قبل نبوده و دیدن چنین چیزی الهام بخش ما در ساخت سرفس استودیو بوده است.

 

نظر شما چیست؟آیا سرفس استودیو میتواند مانند دیگر خانواده سرفس شگفتی ساز شود ؟


منبع: MPowerUser

1+

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.