یک تلگرام یونیورسال ایرانی در راه است. تلگراف!

یک تلگرام یونیورسال ایرانی در راه است. تلگراف!

telegram_lede.jpg

با اینکه تلگرام در حال پیشرفت برنامه خود در ویندورفون است اما تا به این لحظه هنوز نتوانسته این برنامه را به کیفیت مطلوبی برساند. این کمبودها و سرعت پایین در پیشرفت باعث شده است برنامه نویس ها به فکر انتشار برنامه های غیر رسمی برای این شبکه اجتماعی باشند.

صادق حاجی زاده یکی از برنامه نویس های ویندوز 10 هستند که در گذشته نیز برنامه های خوبی مثل رادیو جوان را منتشر کرده اند. ظاهرا ایشان تصمیم دارند یک نسخه یونیورسال غیر رسمی از تلگرام را برای ویندوز 10 منتشر کنند. اخیرا آقای حاجی زاده در کانال تلگرام خود یک پیام تصویری برای نظر سنجی ارسال کرده اند که از اعضای کانال خواستند به این برنامه رای بدهند. با توجه به شواهد می توان گفت این برنامه “تلگراف” نام دارد.

در ادامه تصویری از این برنامه را مشاهده می کنید:

این تصویر مربوط به نسخه دسکتاپ این برنامه است و هنوز تصویر و اطلاعاتی در مورد نسخه موبایل منتشر نشده است. با دقت در این تصویر می توان گفت تلگراف از امکانات بهتری نسبت به نسخه رسمی تلگرام برخوردار است. ظاهرا این برنامه دارای حالت روح خواهد بود که کاربران اندروید در برنامه موبوگرام با این حالت آشنا هستند.

همچنین لیست گروه ها ، کانال ها و گپ ها بصورت جداگانه نیز قابل مشاهده است. در محیط چت ها نیز با لمس هر پیام علاوه بر امکان فوروارد عادی یک گزینه دیگر به نام Forward Withot Name message وجود دارد که ما حدس میزنیم این گزینه هیچ ردپایی از منبع فوروارد پیام بر جای نمی گذارد.

این خصوصیات را ما از روی تصویر برنامه بیان کردیم و صحت آن ها هنوز مشخص نیست. ما نیز از شما درخواست می کنیم به کانال تلگرام آقای حاجی زاده مراجعه کرده و به تلگراف رای دهید.


منبع

با تشکر از رضا مهدویان برای اطلاع رسانی.

6+

درباره نویسنده

مدیریت وین تن علاقه مند به دنیای ویندوز

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.