اپلیکیشن یونیگرام با آپدیت امروز به یک برنامه ایده آل تبدیل شده است!

اپلیکیشن یونیگرام با آپدیت امروز به یک برنامه ایده آل تبدیل شده است!

حتما با برنامه یونیورسال یونیگرام در ویندوز 10 و ویندوز 10 موبایل آشنا هستید. این برنامه یک نسخه غیر رسمی از تلگرام می باشد که مدتی است توسط توسعه دهندگان در حال پیشرفت است.

امروز برنامه یونیگرام در استور ویندوز 10 یک آپدیت بزرگ دریافت کرد.

untitled-1.jpg

 

متاسفانه اپلیکیشن رسمی تلگرام در ویندوزفون و ویندوز 10 هنوز کمبودها و مشکلات زیادی دارد. پیشرفت و آپدیت های آن نیز به کندی و بدون تغییرات چشمگیری انجام می شود. به همین دلیل مدتی است که توسعه دهندگان به فکر یک نسخه غیر رسمی از تلگرام ، برای گوشی های ویندوزفون هستند که در حال حاضر یونیگرام نام این برنامه می باشد.

اپلیکیشن یونیگرام با امکانات بهتری نسبت به نسخه رسمی همراه است و قطعا رضایت کاربران را جلب خواهد کرد. امروز این برنامه در استور مایکروسافت به نسخه 0.2.317.0 بروز شد. در  ساعت های گذشته با بررسی های مختلف این آپدیت قابلیت های جدیدی از جمله فوروارد چندگانه پیام، امکان انتخاب تصویر زمینه برای چت ها، عدم بسته شدن برنامه و افزایش سرعت، امکان غیر فعال کردن دانلود اتوماتیک و چند گزینه دیگر را شاهد بودیم.

مهم ترین تغییری که نظر ما را نیز جلب کرد بهبود و پایداری عملکرد برنامه در گوشی های ویندوز 10 موبایل است. در نسخه ها گذشته گاهی با بسته شدن ناگهانی برنامه و یا هنگ کردن آن مواجه می شدیم که خوشبختانه در نسخه جدید این مشکلات رفع شده است. البته هنوز برنامه به حد نهایی خود در کیفیت نرسیده است و در حالت پیش نمایش قرار دارد. اما می توان از امروز گفت “یونیگرام بهترین جایگزین برنامه رسمی تلگرام در ویندوز 10 موبایل است.”

با بررسی های بیشتر قطعا امکانات بیشتری را در این برنامه شاهد خواهید بود. برای دانلود آخرین نسخه یونیگرام بر روی آیکن زیر کلیک کنید.

Icon

با تشکر از تمامی دوستان برای اطلاع رسانی.

نظر شما درباره برنامه یونیگرام چیست؟


منبع

5+

درباره نویسنده

مدیریت وین تن علاقه مند به دنیای ویندوز

مطالب مرتبط

1 نظر

 1. yaser

  سلام
  با اپدیت جدید خیلی سرعت لود اولیه ش کم شده
  بعضی وقتا هم اصلا چتا رو نشون نمیده
  و اینکه این برنامه انلاین هست ،انگار باید لود بشه روی یه سرور دیگه
  تلگرام ویندوز خیلی بهتره

  0
  پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.